Gyventojams baigiasi kantrybė: prie daugiabučių atsirado grėsmingi įspėjimai

Išvažinėta veja daugiabučių kieme

FOTO: P. Židonio nuotr.

Vieno Panevėžio daugiabučio gyventojams baigėsi kantrybė iš pievos vaikyti ją dramblojančių automobilių vairuotojus. Ant namo balkonų, kiemo stulpų ir net tvoros po vienos nakties atsirado grėsmingi įspėjimai, kad užvažiavusieji ant vejos turės reikalų nebe su gyventojais, o policija.

Kaip vertinate šį straipsnį?
👍 0 👎 0 Iš viso: 0
0% 👍 0% 👎
Taip pat skaitykite:  Telefoninių sukčių bendrininkui – beveik 4 metų laisvės atėmimo bausmė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *