Rimtas skandalas internete kilo dėl iš pažiūros paprasto pavyzdžio.

Biologijos mokslų daktarė Tatjana Černigovskaja teigia, kad lavinamosios matematikos pamokos yra gyvybiškai svarbios visiems žmonėms. Matematika – mokslas, mokantis vaikus ne tik sudėti 2 + 2. Matematikos dėka mūsų smegenyse atsiranda nervinių jungčių, kurios leidžia priimti teisingus sprendimus ir analizuoti situacijas suaugus.

Ne tik vaikai turi lavinti savo smegenis sprendžiant matematikos uždavinius. Tai ypač svarbu daryti suaugusiems ir pagyvenusiems žmonėms. Matematika leidžia ilgiau išlaikyti proto aiškumą ir lavina atmintį. Jei kiekvieną dieną išspręsite keletą paprastų matematinių uždavinių, per mėnesį jūs eisite į parduotuvę be pirkinių sąrašo. Juk mūsų smegenys yra unikali struktūra. Kuo labiau jį įtempsime, tuo geriau ir atspariau jis veikia.

Ugdomosios matematikos pamokos, skirtos apsaugoti smegenų nervines jungtis

redaktoriai Šiandien „Citata.lt“ kviečia patempti smegenis ir išspręsti paprastą pavyzdį. Dėl šio pavyzdžio socialiniame tinkle „Twitter“ kilo rimtas skandalas. Tūkstančiai žmonių ginčijasi, kuris atsakymas yra teisingas. Todėl kviečiame prisijungti prie šios diskusijos ir pasiūlyti savo atsakymą. Net jei nuspręsite neteisingai, svarbiausia, kad jūsų smegenys jau pradėjo aktyvią veiklą. Stenkitės nenaudoti savo telefono ar kitų elektroninių prietaisų. Net jei negalite iš karto pasiūlyti atsakymo.

Atidžiai pažiūrėkite į šį pavyzdį. Tik iš pirmo žvilgsnio tai atrodo sudėtinga. Jei prisiminsite paprastas pirmumo taisykles matematiniuose pavyzdžiuose, ją išspręsti bus labai paprasta. Dabar, kai jums pavyko išspręsti šį pavyzdį savarankiškai, patikrinkime, ar jūsų atsakymas teisingas. Pradėsime nuo taisyklės, kurią nustatė įvairių šalių matematikai. Jie susitarė dėl pavyzdžių sprendimo su skirtingais ženklais prioriteto. Taigi, pirmas dalykas, kurį darome, yra skliausteliuose esanti išraiška, jei jie yra pavyzdyje. Mūsų pavyzdyje skliaustų nėra, todėl pereikime prie antrosios taisyklės dalies. Daugyba ir dalyba turi viršenybę prieš sudėjimą ir atimtį.

Taip pat skaitykite:  6 moteriški vardai, kilę iš graikų kalbos, kurie lemia ypatingą sėkmę

Todėl, norėdami išspręsti pavyzdį, pirmiausia padauginame 1 iš 0 ir 2 daliname iš 2. Rezultate gauname išraišką: 6 – 0 + 1. O dabar viskas paprasta ir paprasta. Teisingu laikomas rezultatas būtų septyni. Galite dar kartą patikrinti šį atsakymą, jei įvesite šią išraišką savo išmaniojo telefono skaičiuoklėje. Telefono nustatymai jau nustatyti taip, kad būtų įgyvendinta simbolių prioriteto taisyklė. Todėl jūsų telefono skaičiuotuvas iš karto apskaičiuoja visą pavyzdį, neskirstydamas jo į atskirus elementus.

Mūsų svetainėje rasite daug panašių pavyzdžių, kaip sušildyti savo smegenis . Pakvieskite savo šeimos narius kartu išspręsti keletą pavyzdžių ir aptarti rezultatus. Toks laiko leidimo kartu būdas ne tik suartins jūsų šeimą, bet ir sustiprins neuroninius smegenų ryšius. O vaikams daug labiau bus įdomu spręsti uždavinius mokykloje, kai pamatys suaugusiuosius, sprendžiančius matematinius uždavinius kasdieniame gyvenime bet kuriame amžiuje. Parašykite komentaruose, ar pavyko gauti teisingą atsakymą į šį pavyzdį?

196
Patiko? Pasidalink! Ačiū.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas