Man beveik 40 metų ir tik dabar sužinojau, kam skirta kiekviena tarkos pusė. Dalinuosi savo atradimu

Virtuvinė tarkelė yra daugiafunkcinis įrankis, kurio daugelis žmonių tiesiog nesupranta. Aš taip pat apie tai nežinojau, o kai sužinojau, dabar ją naudoju nuolat.

Tarkos padėtis

Visi esame įpratę dėti tarką ant dugno ir viską trinti. Pasirodo, kad tai ne visai teisinga. Ją reikia padėti ant šono. Viskas, kas tarkuojama, bus tarkos viduje ir nereikės ieškoti papildomo indo, kad viską iš karto išpilstytumėte.

Vidutinio ilgio dantračiai

Tai tikriausiai populiariausia pusė. Ji paprastai naudojama daržovėms, skirtoms maišant kepti, pjaustyti. Taip pat patogu tarkuoti sūrį salotoms. O jei šoną apvyniosite maistine plėvele, galėsite sutarkuoti česnaką. Trintuvė nesusiglamžys ir nesmirdės. Tai geras greitas įnagis tiems, kurie nemėgsta plauti indų.

Išlenkti pirštai

Šio įrankio praktiškai niekas nenaudoja, nes mažai kas žino apie jo paskirtį. Pasirodo, jo reikia tarkuoti žievelę arba valyti žuvį nuo žvynų. O jei turite tirštos tešlos, kuri užsidegė, patrinkite ją ant noragėlių.

Didelės skylės

Pasirodo, jas galite naudoti ne tik daržovėms tarkuoti. Yra įdomi petražolių muselė. Į skylutes reikia įkišti augalo šakeles ir staigiai patraukti žemyn. Lapai liks ant tarkos, o šakelės – jūsų rankose. Nereikia gaišti laiko pjaustant.

Dvi juostelės

Turbūt pati paslaptingiausia pusė. Tačiau ji labai patogi. Jei reikia ką nors supjaustyti plonais griežinėliais, imkitės to. Sūris, agurkas, dešra, bulvės – viskuo galima papuošti šventinį stalą. Greitai, be nereikalingų pastangų, o svarbiausia – gražiai.

892
Patiko? Pasidalink! Ačiū.
Taip pat skaitykite:  Kaip geriau įsiminti naudojant 50/50 metodą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas