Kaip „pusvalandžio teorija” gali pakeisti jūsų gyvenimą – tai tikrai naudinga

Pabandykite kasdien pusvalandį užsiimti viena nedidele veikla, o vėliau, kai tobulėsite, ją sunkinkite. Šis metodas atrodo pernelyg akivaizdus, ar ne? Tačiau nustebtumėte, kiek daug žmonių kalba apie jo trivialumą, bet niekada nesiima jo atlikti.

Niekas negali pakeisti atkaklumo: nei talentas – nėra nieko dažnesnio už talentingus nevykėlius, nei genialumas – genialus nevykėlis jau yra patarlės dalis, nei išsilavinimas – pasaulyje pilna išsilavinusių išsigimėlių. Tik atkaklumas ir ištvermė yra visagaliai. Šūkis „stumk pirmyn / nepasiduok” visada sprendė ir spręs žmonijos problemas.

Johnas Coolidge’as

Jei manęs paklaustumėte, kokia yra didžiausia visų nesėkmių priežastis, atsakyčiau – kantrybės stoka. Tai ir nesuvaldomas noras pasiekti greitų rezultatų ir patenkinti visus troškimus yra daugumos nesėkmių priežastis.

Tikrovė tokia, kad sėkmei reikia laiko. Didelei sėkmei reikia daug laiko. Ričardas Bransonas netapo milijonieriumi per vieną naktį. Madonna vieną rytą neatsibudo ir netapo popmuzikos karaliene. Davidas Beckhamas per kelias treniruotes netapo super futbolininku.

Tačiau yra vienas metodas, kuris tinka bet kam ir bet kokioje situacijoje. Dauguma žmonių jį gerai žino, bet niekada juo nesinaudoja. Kodėl? Todėl, kad daug geriau laukti, kol pasaulis pats kris jiems po kojomis. Tačiau pasaulis paprastai neskuba jiems atsilyginti.

Taigi įsidėmėkite mano paprastą metodą, kuris neabejotinai atves jus į sėkmę. Jis vadinamas pusvalandžio teorija. Šio metodo privalumas tas, kad jis tinka absoliučiai visiems ir gali būti lengvai integruotas į bet kokią dienotvarkę.

Tai gali reikšti, kad kasdien pusvalandį skirsite skaitymui. Nesąmonė, ar ne? Tačiau tokiu būdu per metus perskaitysite apie 24 knygas, o tai daugiau nei dauguma žmonių perskaito per dešimtmetį!

Pusvalandį per dieną galite skirti užsienio kalbos mokymuisi arba kitų naudingų įgūdžių lavinimui. Dėl to iki metų pabaigos tai prilygtų visam šešių savaičių kursui! Neblogai, tiesa?

Kaip sėkmingai pasinaudoti pusvalandžio teorija

Taip pat skaitykite:  Mirusio Lietuvio kario sužalojimas buvo toks baisus, kad tai pamačiusi seselė nualpo

Įgykite išsamių žinių apie jus dominančią temą, įgykite naujų specialybių, įgykite trūkstamos patirties. Per šešis mėnesius būsite įgudęs savo pasirinktoje srityje, o po metų ar dvejų – ekspertas.

Kasdien išnaudokite pusvalandį savo gyvenimo svajonei įgyvendinti. Parašykite romaną, mokykitės kung fu, veisite retas žuvis, sukonstruokite savo lenktyninį automobilį. Darykite dalykus, kuriuos visą laiką atidėliojote dėl laiko stokos.

Kurį laiką vadovaudamiesi „pusvalandžio teorija”, pavyzdžiui, po pusmečio, atsigręžkite atgal ir prisiminkite, nuo ko pradėjote. Nustebsite, kokią pažangą padarėte per tas varganas 30 minučių per dieną.

Neužjauskite savęs, jei nukrypstate nuo savo grafiko ir praleidžiate kelias dienas. Tiesiog grįžkite į vėžes ir tęskite pradėtą darbą. Atminkite, kad jau dabar darote daug daugiau nei visi kiti žmonės.

Būkite kantrūs. Nesitikėkite greitų rezultatų. Viskam reikia laiko ir kuo didingesnis jūsų tikslas, tuo daugiau žingsnių reikės žengti.

Ar jums patiko straipsnis? Pasidalykite juo su draugais „Facebook” tinkle:

115
Patiko? Pasidalink! Ačiū.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas