Į Šakių ligoninę paguldytas peiliu sužalotas vyras

Į Šakių ligoninę trečiadienį pateko peiliu sužalotas vyras, praneša policija.

Lapkričio 27 d. apie 22 val. 30 min. į Šakių ligoninę iš Šakių r., Girėnų k., namų, pristatytas ir paguldytas neblaivus (1,25 prom.) 38-erių vyras, kuris paaiškino, kad namuose peiliu susižalojo pats.

Surinkta medžiaga dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymus sveikatos sutrikdymo.

Kaip vertinate šį straipsnį?
👍 0 👎 0 Iš viso: 0
0% 👍 0% 👎
Taip pat skaitykite:  Būtent todėl verta kiekvieną vakarą daryti kojų masažą! Čia prasideda stebuklas…